Відкриття табору "Сонечко"

Дата: 09.06.2021 22:20

Сьогодні відбулося урочисте відкриття табору "Сонечко ????" у Дружбівському НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ.З великим задоволенням діти співали пісень, розповідали вірші, відгадували загадки, грали в ігри, сміялися та розважалися. З привітальним словом до всіх присутніх звернулися начальник табору Наливайко Т.В., відповідальна за оздоровлення заступник директора з виховної роботи Маханькова Н.М. Про правила поведінки та здорового способу життя під час оздоровлення нагадала всім медична сестра Скриннікова Н.А. Креативні ведучі мовного загону Нижник Дар'я та Євдокимеко Валерія були справжніми аніматорами!!!! А по завершенні концерту на всіх чекала запальна дискотека.Дякуємо усім, хто організував та провів цікаве свято для малечі. Адміністрація закладу та весь колектив пришкільного відпочинкового табору "Сонечко" щиро дякує Младенцю Г.П. за надану спонсорську допомогу у проведенні заходу!!!

Гарного всім настрою та міцного здоров'я!!!! ??????????????????????????????????????????