Свято останнього дзвоника!

Дата: 08.06.2021 20:02

....З першим весняним промінням сонця, ніжними пролісками прилинула до наших випускників остання шкільна весна, а з нею радісне і сумне свято - свято Останнього дзвоника.Сумне для тих, хто вже не повернеться до школи...А радісне для всіх, бо літо настало!!!!

Любі діти!!!! Вітаємо вас від усієї шкільної родини!!! Дорогі одинадцятикласники і ті учні, хто вирішив вступати після 9 класу! Бажаємо вам успіхів, впевнено і сміливо крокувати по життю, здобути професію, про яку мрієте! Будьте гідними патріотами своєї країни, будьте справжніми, чуйними і добрими!!!

А всіх інших учнів чекаємо до школи 1 вересня здобувати нові знання.

Всього найкращого, наші любі діти!!!! ??????????????????????????????????????????