Обласний дистанційний проєкт "Мій світ психології"

Дата: 18.05.2021 18:20

ВІТАЮ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ПРОЄКТУ "МІЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ"

Починаючи з 2015 року, серед учнів закладів загальної середньої освіти проводиться дистанційний проєкт "Мій світ психології". Метою проєкту є підвищення психологічної культури учнів як необхідної складової загальнолюдської культури особистості. У 2020/2021 навчальному році до участі в проєкті зареєструвалося 290 учнів із 40 сільських, селищних, міських територіальних громад. Проєкт реалізовувався у 2 етапи. На першому необхідно було надати відповіді на тестові завдання з теми «Емоції та почуття», на другому – створити дорожню карту емоційного розвитку особистості, починаючи з дошкільного віку та закінчуючи старшим підлітковим віком.

За підсумками 2 етапів переможцями визначено 31 учасника.Серед переможців і учениця 10 класу Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ с.- ДНЗ ІСТОМІНА АНГЕЛІНА

Вітаю і зичу нових відкриттів у світі ПСИХОЛОГІЇ!