Школа для всіх. Онлайн-курс про організацію інклюзивного освітнього середовища. Підвищення кваліфікації

Дата: 31.07.2021 14:12

Онлайн-курс «Школа для всіх» допоможе вчителям організувати інклюзивне освітнє середовище. Цей онлайн-курс допоможе знайти відповіді на питання: як створити й підтримувати інклюзивне освітнє середовище? які інструменти, методи та підходи допоможуть вчителям успішно навчати та працювати в багатоманітних класах? як будувати взаємодію з колегами та батьками? як планувати урок в умовах інклюзивного навчання, щоб всі учні досягали навчальних результатів?