Змістовна бесіда

Дата: 16.02.2019 08:28

15 лютого у Дружбівському НВК відбулася зустріч із заступником начальника Хутір-Михайлівської дистанції колії з кадрів та соціальних питань Євдокименко Юрієм Миколайовичем,який завітав до школи на зустріч з учнями 9 та 11 класів в рамках проведення профорієнтаційної роботи на тему "Популяризація спеціального залізничного транспорту". Юрій Миколайович розповів дітям про роботу на дистанціі коліі, про переваги та відповідальність працівників. Бесіда виявилася дуже цікавою та змістовною. Деякі учні виявили вже сьогодні бажання вступати в залізничні навчальні заклади.