Онлайн-семінар з теми «Запобігання проявів булінгу (цькування) в учнівському середовищі»

Дата: 12.06.2021 02:51

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Перші публікації в Україні з’явилися 2005 р.

Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.

Комунальною установою Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників 11.06.2021 був онлайн-семінар з теми «Запобігання проявів булінгу (цькування) в учнівському середовищі» для класних керівників, практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.