Наші традиції

В нашому НВК щороку проходить

свято козацького строю та пісні

У святі беруть участь учні 1-4 класів та вихованці старшої дошкільної групи. Святково прикрашена зала вітає дітей, їх батьків, вчителів та численних гостей. Стіни оформлені плакатами: «Козацькому роду – нема переводу», «Ми – діти козацького роду», «Прийняв присягу – покажи в боях відвагу», «Чи є в світі така сила, щоб змагатись з нами сміла», малюнками-фрагментами із життя козацького коша) додають бойового духу юним учасникам.

Свято починається з урочистої музики, під яку до зали входять козацькі загони (діти одягнені в українські костюми), проходять маршем і шикуються в одну лінію). Кожен загін вітається, рапортує , промовляє девіз. Діти змагаються в проходженні стройовим кроком з піснею, демонструють свої таланти в конкурсі художньої самодіяльності та спортивні вміння та навички в ході "Веселих стартів".

Свято проводиться напередодні Дня захисника Вітчизни і Дня Козацтва. В цей день до закладу запрошуються місцеві ветерани, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, їх родини, працівники митної та прикордонної служб. Це дає змогу дітям ще раз привітати їх та з нагоди свята побажати миру, міцного здоров’я, щастя і подякувати їм за мужність, сміливість, відвагу, за те, що бережуть мир на нашій Землі і зараз виховують молоде покоління в дусі патріотизму, любові до своєї Батьківщини.

В цей день ми славимо наших маленьких козачат, і є на те причина, щоб діти виростали гідними патріотами своєї Батьківщини. В це свято бажаємо сильній половині людства, нашим юним козачатам, славному лицарству щасливих років юності, радісних років навчання, успіхів у роботі, сонячного мирного неба, звершення всіх мрій!

Хай добрі люди Вам щастя буде,

Хай буде доля на все роздолля.

І до того літ премного на любов і згоду,

Хай не буде переводу козацькому роду!

Добра і радості щастя і здоров’я

Бажаємо вам від душі!