Національно-патріотичне виховання

День пам'яті Артема Гульцьо

Герої земляки АТО

Ми пам'ятаємо

З 18 по 22 лютого у Дружбівському НВК:ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні,Героїв Революції Гідності.Учні відвідали військово - історичний музей імені Святослава Хороброго, переглянули книжкову виставку в шкільній бібліотеці, здійснили перегляд презентацій.Найменші школярі були активними учасниками конкурсу малюнків "Ні - війні!!!".Хвилиною мовчання учні вшановували пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Ми пам'ятаємо......

20:26 22.02.2021

До Дня захисника України.

У Дружбівському НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася урочиста лінійка та флешмоб, присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України.

13:05 25.11.2019

До Дня пам'ятi жертв голодоморiв

22 листопада 2019 р у Дружбівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ учитель історії Шевчик Н.О. провела відкритий виховний захід для учнів 9-11класів до Дня пам’яті жертв Голодоморів.

09:18 25.11.2019

Наші перемоги

15 листопада 2019 року у районному конкурсі дитячих фольклорних колективів фольклорний колектив Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ "Дударики" посів ІІІ місце у номінаціі "Обряд або фрагмент обряду"

14:30 19.11.2019