Матеріально-технічне забезпечення

Дружбівського НВК: ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ

Будівля навчального закладу є комунальною власністю Дружбівської міської ради Ямпільського району Сумської області. Заклад розміщено в одному навчальному приміщенні, є надвірний туалет. На території школи є автономна газова котельня.

Зонування закладу відповідає «Державним санітарним правилам планування та забудови населених пунктів». Будівлі в цілому забезпечують належні умови для організації навчально-виховного процесу, відпочинку учнів.

У навчальному закладі наявні Державні санітарні правила і норми улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.2.008-01) та інші нормативно- правові документи щодо порядку санітарно-гігієнічного утримання загальноосвітніх навчальних закладів. Проектна потужність закладу: - за технічним паспортом – 900 учнів;

Школа працює в одну зміну. При комплектуванні класів у закладі дотримуються вимог державних санітарних норм.

Освітлення закладу – змішане. Світловий коефіцієнт природного освітлення відповідає санітарним нормам. Під час навчального процесу дотримується лівобічне природне освітлення навчальних кабінетів. Питома потужність штучного освітлення відповідає нормативам. Санітарно-гігієнічні вимоги щодо штучного освітлення виконуються. З метою енергозбереження та покращення освітленості приміщень здійснена заміна вікон на пластикові.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення навчально-виховного процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

Котельня знаходиться у задовільному стані. У навчальних кабінетах підтримується температурний режим. Під час підготовки до роботи в осінньо-зимовий період своєчасно було проведено ревізію запірної арматури, перевірку теплового лічильника та манометрів.

Заклад забезпечено холодною проточною водою. В приміщенні є рукомийники. Гаряча вода подається завдяки бойлеру, встановленому в основній будівлі в приміщенні харчоблоку. Заклад має вісім внутрішніх туалетів, централізовану каналізацію.

У навчальному закладі є спортивний зал, душові кімнати відсутні.     Харчоблок обладнано необхідним технологічним і холодильним обладнанням згідно з санітарними нормами. Харчування учнів здійснюється за графіком.

Школа має технічний паспорт та всю необхідну будівельну документацію. Системи водопостачання, електроосвітлення, тепломереж перебувають у справному стані. Будівля школи знаходяться у задовільному технічному стані.

Школа забезпечена засобами пожежогасіння. Кількість вогнегасників – відповідає нормативним вимогам. Відсутня пожежна сигналізація. Загальний стан системи енергозбереження задовільний. Електрощитові обладнані відповідно до вимог. Електропроводи розміщені всередині приміщення та зовні в справному стані.

У навчальному закладі видано накази про призначення відповідального за електробезпеку та безпечне використання електрообладнання. Наказом по школі призначено відповідального за збереження будівель, споруд, інженерних мереж.

У навчальному закладі проводиться цілеспрямована робота щодо покращення стану будівель та споруд.  Навчальні кабінети, коридори школи обладнані сучасними стендами. Деякі навчальні кабінети забезпечені методичними та технічними засобами навчання відповідно до вимог (кабінети НУШ, кабінет математики, фізики). Наявні 2 компютерні класи. Комп'ютери в одному із кабінетів потребують заміни. Перші та другі класи НУШ забезпечені необхідним навчально-методичним приладдям.

Навчальний заклад розташований на самостійній земельній ділянці. Земельна ділянка поділена на зони: стадіон, дитячий майданчик, подвір’я, школа, котельня та надвірний туалет. На території школи є фруктовий садок. Подвір’я навчального закладу має задовільний стан: обладнані квітники посаджено газонну траву, є доріжки з бруківки. Територія школи з усіх сторін має металеву огорожу.