Дошколята:

http://www.raskraska.com Мультики, природа, архітектура та багато іншого.

http://www.doshkolniki.com Розмальовки в режимі онлайн для дівчат та хлопців: Барбі, ковбої,янголи, машинки.

Молодші школярі:

Kazkar.info — це сайт із казками всіх народів світу. тут багато легенд України, вірші,сценарії дітячих свят. В медіатеці багато мультиків та аудіоказок.

Kazky-svitu.org.ua — це величезна бібліотека казок.

Чудо-юдо – для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Сервіс безкоштовний і надає у вільне користування безліч матеріалів для скачування, в тому числі й авторські розробки викладачів за різними напрямками.

Ляльки-развивалки – це дитячий розвиваючий/навчальний/розважальний Youtube-канал, на якому розміщено безліч розвиваючих відео. Використання матеріалів – безкоштовне.

ЧАРИ ТВ – дитячий розвиваючий канал, що дозволяє дітям розвиватися і навчатися одночасно. Перегляд всіх матеріалів безкоштовний.

Молодша та середня школа

Сhild-thinking.com.ua — сайт “Країна міркувань”, який створили автори підручників для початкової школи, “Планета міркувань”. Краще за все він підійде дітям від 6 до 12 років.

YouTube-канал “Освіта дитини ХХІ століття” - мульти,розвиваючі пісні та відео.

Мova.ga — сайт “Чиста мова”. Тут дуже багато про нашу мову.

kvantik.com —сайт, присвячений математиці, лінгвістиці, фізиці та іншим наукам.

EdEra – освітній проект, який ставить за мету зробити освіту якісною і доступною. В рамках курсів пропонуються інтерактивні лекції, конспекти. В кінці здається іспит. Для використання матеріалів ресурсу потрібно зареєструватися. Навчання безкоштовне з можливістю віддячити команді після закінчення курсу.

Prometheus – проект, що пропонує безкоштовні курси (відеолекції) від викладачів провідних ВНЗ країни. Навчання безкоштовне. Для початку занять потрібно зареєструватися.

Coursera – освітній проект, який пропонує безкоштовні онлайн-курси з різних предметів від американських викладачів. Зареєструватися можна, перейшовши за посиланням.

Osvita-online.com.ua – майданчик масових відкритих онлайн-курсів за кількома напрямками. Деяка частина всіх програм безкоштовна. За подальше використання треба буде платити. Безкоштовним в повному обсязі є навчання для дітей з соціально незахищених верств населення та інших особливих категорій. Для навчання потрібно зареєструватися.

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) – дистанційна форма навчання на теми персонального розвитку, бізнесу. Користування ресурсом безкоштовне.

Duolingo – допоможе вивчити англійську мову. Навчання проходить в ігровій формі і безкоштовно.

BrainBasket Foundation – допоможе освоїти програмування за допомогою візуальних матеріалів. Діти можуть навчитися створювати ігри, анімацію та багато іншого. Користування ресурсом безкоштовне.

Постнаука і Проста наука – Youtube-канали наукової спрямованості. Перегляд безкоштовний.

The MetropolitanMuseum of Art – Youtube-канал, матеріали якого допоможуть зануритися у світ мистецтва.

Віртуальна школа - Youtube-канал

Для школярів на Prometheus доступні безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО (https://prometheus.org.ua/zno/):

1. Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО“ - покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури.
2. Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО“ - стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.
3. Курс “Математика. Підготовка до ЗНО“ - покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики.
4. Курс “Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями“ - містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування.
5. Курс “Підготовка до ЗНО з математики: лайфхаки від Могилянки“ - стане в пригоді кожному, хто готується до ЗНО чи то самостійно, чи з репетитором, чи відвідує курси з підготовки до ЗНО.

Також наводимо перелік онлайн-курсів, що можуть стати у нагоді як школярам, так і студентам різних спеціальностей:

1. Онлайн-курси з англійської мови (https://prometheus.org.ua/english/)
- Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)
- Англійська для журналістів
- Англійська для медіаграмотності
- Англійська для кар'єрного зростання
2.Наука повсякденного мислення
3. Європейська зовнішня політика
4. Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів
5. Медіаграмотність: практичні навички
6. Фінансовий менеджмент
7. Новітня історія України: від початку Другої світової війни до сучасності
8. Вибрані питання європейської історії
9. Економіка для всіх
10. Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів
11. Вступ до конституційного права
12. Менеджмент
13. Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності
14. Сучасне керівництво проектами - мистецтво порушення правил
15. СМС – Система Менеджменту Ситуацій
16. Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом
17. Філософія
18. Соціологія та соціальні дослідження: що, як, навіщо?
19. Як створити стартап
20. Урбаністика: сучасне місто

Окремо виокремимо онлайн-курси IT-спрямування:

1. Основи програмування CS50 2019
2. Word та Excel: інструменти і лайфхаки
3. Основи Web UI розробки
4. Основи тестування програмного забезпечення
5. Розробка та аналіз алгоритмів. Частина 1
6. Цикл курсів з аналізу даних (https://prometheus.org.ua/dataanalysis/)
- Візуалізація даних
- Машинне навчання
- Аналіз даних та статистичне виведення на мові R