Інформація для батьків

10 правил, які допоможуть вирішити сімейний конфлікт і не нашкодити дитині

Милі сваряться — тільки тішаться. Діти не розуміють цю оптимістичну приказу. І сильно переживають. Сперечатися при дітях можна. Важливо робити це правильно, вміти прощати та миритися. Напевно, є десь ідеальні мами й тата, які ніколи не з’ясовують стосунки та насолоджуються кожною хвилиною, проведеної разом. В реальності уникнути конфліктів не завжди вдається. А ось навчитися сваритися за правилами можна. Тоді й діти поступово вчитися гідної поведінки, вмінню слухати й чути, домовлятися і прощати. Це безцінний досвід!

Дитина б’є маму. 5 ефективних способів позбутися дитячої агресії

Ваш малюк вас б’є? Приблизно в 1–3 роки (а інколи це триває до 4–4,5 років) у дітей з’являються перші ознаки агресії. Дитина починає перевіряти свої межі дозволеного. Багато батьків стикаються з такою проблемою, коли малюк починає битися. Дитина б’є маму, тата та інших членів сім’ї. Найбільше дістається звісно матусі, адже здебільшого вона з малюком проводить найбільше часу. Чому ріднесеньке зайченятко перетворюється часом на агресивного забіяку?

Правило «двох дверей»: Як навчити дитину керувати сильними емоціями

Емоції — як вода. Вони так само текучі та мінливі й можуть пройти, не залишивши й сліду. А можуть заподіяти багато шкоди, якщо потік занадто сильний. У них можна і потонути. Діти ще не вміють відчувати себе вільно в цій стихії (втім, далеко й не всі дорослі вміють). Тому навіть невелике переживання може здаватися їм справжнім кінцем світу: дитина невтішно плаче над «неправильно» нарізаною котлетою або надто голосно кричить від радості при вигляді іграшки. Для нас це дрібниці, але з точки зору дитини — страшенна біда…

Розкажи мені казку

Чому казка — одне з найулюбленіших занять усіх дітей? Чому твоя дитина просить читати казку щодня? А то й не одну. Або просить читати одну й ту саму тему, але багато раз?

Казка - дивовижне явище в людському житті. І вкрай необхідне. Інакше вона не вижила б упродовж сотень і сотень віків-адже природа достатньо швидко прибирає все зайве-те, що заважає для всього людства в цілому. А казка, яка зародилися тоді, коли рід людський тільки-но усвідомив себе і навчився говорити; живи й донині!

Чого вчиться дитина в сім’ї?

10 основоположних понять, розуміти які дитина вчиться в сім’ї.

Ви можете довго читати дитині лекції про правила поведінки, навчати її бути доброю, ввічливо спілкуватися з людьми, пробачати і любити. Але
насправді більшість знань у цій сфері діти отримують, спостерігаючи за діями і вчинками своїх батьків. Тому закономірно, що ваші діти стають вашим дзеркальним відображенням. І саме батьківські вчинки, а не слова моделюють особистість дитини! Тож звертаємо вашу увагу на 10 основоположних понять, розуміти які дитина вчиться в сім’ї.

Малювання піском для дітей

Малювання піском – це не просто хобі, а мистецтво, шедеврами якого із задоволенням милуються і діти, і дорослі.

Ліплення.Сила пластиліну, або чим ліплення таке корисне для малечі + рецепт домашнього тіста для ліплення

Безпечні сайти для дітей.

Як під час гри розпочати навчання дитини

Навчання шляхом гри дозволяє активно використовувати природну цікавість і допитливість дитини, до того ж самі батьки отримують чудовий шанс задіяти свою «внутрішню дитину». Усі діти готові й хочуть учитись! Ми просто повинні надати їм можливості для цього. Для дітей молодшого віку такі освітні можливості реалізуються безпосередньо під час гри. Адже що таке гра?

ВПЛИВ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ НА ФОРМУВАННЯ МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Робота з розвитку дрібної моторики повинна починатися задовго до вступу у школу. Батьки, які приділяють певну увагу вправам, іграм, різноманітним завданням на розвиток дрібної моторики та координації рухів руки вирішують одночасно декілька проблем: по-перше, впливають на загальний інтелектуальний розвиток дитини, по-друге, покращують розвиток мовлення малюка, по-третє, готують його до оволодіння навичок письма.

Готовність дитини до школи

"Різдвяні та новорічні аудіоказки у виконанні українських співаків і акторів

Сила імені. 25 простих практик.Виконуємо з дітьми.

Для мам і тат, що виховують малят

Як Сергійко став слухняним.