Інформація для батьків

Розкажи мені казку

Чому казка — одне з найулюбленіших занять усіх дітей? Чому твоя дитина просить читати казку щодня? А то й не одну. Або просить читати одну й ту саму тему, але багато раз?

Казка - дивовижне явище в людському житті. І вкрай необхідне. Інакше вона не вижила б упродовж сотень і сотень віків-адже природа достатньо швидко прибирає все зайве-те, що заважає для всього людства в цілому. А казка, яка зародилися тоді, коли рід людський тільки-но усвідомив себе і навчився говорити; живи й донині!

Чого вчиться дитина в сім’ї?

10 основоположних понять, розуміти які дитина вчиться в сім’ї.

Ви можете довго читати дитині лекції про правила поведінки, навчати її бути доброю, ввічливо спілкуватися з людьми, пробачати і любити. Але
насправді більшість знань у цій сфері діти отримують, спостерігаючи за діями і вчинками своїх батьків. Тому закономірно, що ваші діти стають вашим дзеркальним відображенням. І саме батьківські вчинки, а не слова моделюють особистість дитини! Тож звертаємо вашу увагу на 10 основоположних понять, розуміти які дитина вчиться в сім’ї.

Малювання піском для дітей

Малювання піском – це не просто хобі, а мистецтво, шедеврами якого із задоволенням милуються і діти, і дорослі.

Ліплення.Сила пластиліну, або чим ліплення таке корисне для малечі + рецепт домашнього тіста для ліплення

Безпечні сайти для дітей.

Як під час гри розпочати навчання дитини

Навчання шляхом гри дозволяє активно використовувати природну цікавість і допитливість дитини, до того ж самі батьки отримують чудовий шанс задіяти свою «внутрішню дитину». Усі діти готові й хочуть учитись! Ми просто повинні надати їм можливості для цього. Для дітей молодшого віку такі освітні можливості реалізуються безпосередньо під час гри. Адже що таке гра?

ВПЛИВ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ НА ФОРМУВАННЯ МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Робота з розвитку дрібної моторики повинна починатися задовго до вступу у школу. Батьки, які приділяють певну увагу вправам, іграм, різноманітним завданням на розвиток дрібної моторики та координації рухів руки вирішують одночасно декілька проблем: по-перше, впливають на загальний інтелектуальний розвиток дитини, по-друге, покращують розвиток мовлення малюка, по-третє, готують його до оволодіння навичок письма.

Готовність дитини до школи

"Різдвяні та новорічні аудіоказки у виконанні українських співаків і акторів

Сила імені. 25 простих практик.Виконуємо з дітьми.

Для мам і тат, що виховують малят

Як Сергійко став слухняним.