Для дітей

5 ПАЛЬЧИКОВЫХ ИГР ДЛЯ РАЗВИТИЯ МЕЛКОЙ МОТОРИКИ

Збірка казок для дошкільників. Повчальні казки для дітей українською мовою. Аудіоказки для малюків

Я буду вправним першачком - нейробіка Вправи, корисні для мозку

Чи володієте ви аеробікою для мозку - нейробікою, яка дуже корисна, як для малечі, так і для дорослих?

Ділимося з вами деякими вправами, які можна робити і вдома, і в садочку

Дитяча казка про ОСІНЬ. Красуня Осінь. Спокійна казка на ніч. Казки українською. Дітям про осінь.

Як приємно дітям казку дарувати,

Першим таємницю відкривати -

Оченята дивляться питливо:

"Вихователь, подаруй нам диво!.."

Ця сторінка для малят - для наших хлопчиків і дівчаток, а також для їхніх турботливих батьків, які прагнуть, щоб дітки росли розумними. Ми - педагоги - запропонуємо Вам цікаві вправи, завдання, ігри, спрямовані на всебічний розвиток дошкільнят. Нам дуже хочеться, щоб години Вашого спілкування з дітьми були цікавими та корисними, і час спливав непомітно. Ви - батьки - найперші, найрідніші, наймудріші вихователі і вчителі для своїх діток. Будьте завжди гарним прикладом для своїх чад. А ми Вам допоможемо бути ще й професіоналами. Коли цікаво - тоді й не важко!

РОЗВИВАЮЧІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ 3-4 РОКІВ

Чиє взуття?

Гра розвиває увагу до деталей, здатність порівнювати предмети, а також вчить розкладати речі по місцях. Кілька пар чистого взуття скласти купкою, поруч поставити кілька коробок (за кількістю членів сім'ї). Завдання: знайти пару кожному черевику або туфельці, визначити, кому вони належать (мамі, татові, брату). І покласти в «потрібну» коробку.

Дітям 3-4 років, можливо, буде потрібна допомога батьків у пошуку пари до взуття. Звертайте увагу дитини на відмінні риси: мамина туфелька червона, татів черевик чорний, у кросівок брата є шнурки.

Дивовижні кульки

Вам знадобиться мінімум 10 повітряних кульок одного кольору і різні наповнювачі - крупи, цукровий пісок, дрібні макарони, гарбузове насіння. Наповніть дві кульки рисом, ще дві гречкою і так далі по парам. Обов'язково підключіть дитину до процесу, їй точно сподобається перебирати пальчиками наповнювачі.

Коли всі кульки наповнені і добре зав'язані, починається найцікавіше: потрібно знайти всі пари, орієнтуючись на дотик. Якщо дитина в свої 3-4 роки знає назви круп, нехай також спробує визначити їх на дотик.

Лялька Я

Як не дивно, дітям 3-4 років найцікавіше грати у ... самого себе. Це своєрідна репетиція хвилюючих малюка ситуацій, їх проживання в ігровій формі. Намалюйте паперову ляльку, схожу на ваше чадо. Приклейте на місце обличчя його фотографію. Не зайвими стануть ляльки, що зображують інших членів сім'ї. Будьте уважні - ця дитяча гра якнайкраще вказує на проблемні сторони сімейних відносин: якщо головний герой не хоче спілкуватися з кимось із ляльок-батьків або дітей, це говорить багато про що.

Ідеї ліплення з пластиліну та тіста для дітей 5-6 років

Чудові ідеї для творчості. У пригоді стануть навіть звичайні втулки