Дружбівський Навчально-Виховний Комплекс: Загальноосвітня Школа І-ІII ступенів - Дошкільний Навчальний Заклад Дружбівської Міської Ради Ямпільського Району Сумської Області

Для батьків

Не стоит мстить детям за своё несчастливое детство. Принять ответственность за свою боль на себя, пойти разобраться со своими проблемами, а не выливать их на ребенка в форме криков, обвинений, удушающей любви и гиперконтроля - нормальный поступок взрослого человека.

Як вгамувати дитячу істерику

ФРАЗИ, ЩОБ ЗАСПОКОЇТИ ТРИВОЖНУ ДИТИНУ

На изображении может находиться: один или несколько человек и часть тела крупным планом

Як розвинути соціальні навички у дитини.

Батьки засмучуються, коли бачать, як їхні діти не можуть поділити між собою іграшку або не можуть знайти собі друзів. Якщо у дитини розвинені соціальні навички, вона може впоратися з такими складними ситуаціями. Соціально адаптовані діти знають, як заводити друзів, гратися, починати бесіди з однолітками і дорослими.

Прості техніки, як навчитися не кричати на дитину

АПТЕЧКА ДОПОМОГИ ПРИ СИЛЬНИХ ПОЧУТТЯХ. Коли приходять сильні почуття, не потрібно з ними боротися.Дозвольте собі сумувати, плакати, злитися. Є багато різноманітних способів виразити свої почуття, не завдаючи нікому(нічому) шкоди.

Межі дозволеного.

Коли відбувається щось небезпечне, шкідливе, нешанобливе у ставленні до себе,  інших, довкілля - це треба зупинити.

ПОТРЕБНОСТИ РЕБЕНКА В РАЗНЫЕ ПЕРИОДЫ ЖИЗНИ (с рождения до 15 лет)

Максим вдома? Соціальна реклама про захищеність дітей в Інтернеті.

Пальчиковые развивашки для малышей

Вправи для розвитку почуття симетрії

Так почему же дети не говорят? Или начинают говорить так поздно?

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЧИ КОМФОРТНО ДИТИНІ В КОЛЕКТИВІ?

10 ситуацій, коли нам здається, що дитина поводиться погано, але насправді це не так

Тема, на яку важко говорити не тільки дітям, а й дорослим — сексуальне насильство.

78 вправ для зняття тривоги

КОРОЛІВСТВО ЛЕДАРІВ (казка для дітей, які постійно лінуються)

Сложи квадрат Никитиных (игра своими руками)

- Навчаю вдома

- Дитячий психолог

Я буду вправним першачком

ЯКЩО У ВАШОЇ ДИТИНИ ТРИВОЖНИЙ РОЗЛАД ПУТІВНИК ДЛЯ БАТЬКІВ

Як подолати труднощі у поведінці дитини

Вікові особливості розвитку мовлення дитини

Виховання самостійності

Поради батькам щодо виховання обдарованої дитини в сім’ї

П’ять основних правил,якими варто керуватися у вихованні дошкільнят

ЯК РОЗПОВІСТИ ДИТИНІ ПРО ОСОБИСТІСНИЙ ПРОСТІР?

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО МУЛЬТФІЛЬМИ ПЕРШ НІЖ ПОКАЗУВАТИ ЇХ ДИТИНІ

СПИСОК ТЕРАПЕВТИЧНИХ КАЗОК

Книжка для читання на ніч «Кіко та рука

Мультфильм для родителей, о том, как неосознанные родительские послания программируют жизнь детей.

Що робити, коли дитина не слухається і виводить мене із себе? І як стати щасливими батьками щасливих дітей.

АДАПТАЦІЯ ДО УМОВ  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Як розвинути емоційний інтелект дошкільника

Емоційний інтелект дітей дошкільного віку Емоційний інтелект ? це здатність точно сприймати емоції, оцінювати та виражати їх, застосовувати знання емоційної сфері людини, уміння регулювати емоції з метою подальшого емоційного й інтелектуального зростання. Поняття «емоційний інтелект» виникло нещодавно, уперше воно було описано в 1999 році. Емоційність людини розглядається як вроджений потенціал, який формується протягом усього її життя. Більшість учених, які спеціалізуються на дослідженнях проблеми емоцій, виділяють п'ять сфер емоційного інтелекту:

13:57 13.11.2020