Для батьків

Звідки береться невпевненість.

Боротьба за самостійність: як уникнути конфліктів

ВПРАВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ МОЗКУ ДИТИНИ.

Ці вправи розвивають:

• Нейропластичність

• Швидкість обробки інформації

• Академічну успішність

• Мовлення

• Концентрацію уваги

• Навички самоконтролю та саморегуляції

• Тощо

РОЗЛУЧЕННЯ І ДИТИНА. ТИПОВІ ПОМИЛКИ БАТЬКІВ

ЧУДОВИЙ ПРИКЛАД ТОГО, ЯК ТРАНСФОРМУВАТИ НЕГАТИВНІ ФРАЗИ ДО ДИТИНИ В ПОЗИТИВНІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ

ЗРОЗУМІЙ МЕНЕ, Секрети розшифрування дитячої поведінки.

Прочитавши книгу, ви навчитеся:

º СПРИЙМАТИ поведінку дитини абсолютно по-іншому.

º РОЗУМІТИ, чому дитина чинить саме так.

º ЯК ПРАВИЛЬНО ПОВОДИТИСЯ з дитиною, щоби не нашкодити, а допомогти у її розвитку

Емоції з рибками. Вчимо емоції. Ранній розвиток. Мультик про рибок

Відео - урок. Дитячий розвиток.Паперопластика «Лялька емоцій та почуттів». Знайомство з різними емоціями, почуттями.

Відео -казка про добро

Те що повертається» - ця маленька казочка про добро дівчаток і силу взаємності, все що робиться в нашому житті вертається нам бумерангом, отож їхня доброта до маленького песика, вернулася їм тим, що вони змогли врятувати бабусю.

НЕЙРОЗАРЯДКА ДЛЯ ЛІТЕЙ

Дві вправи з олівцям

Графомоторика та зорова координація

Що робити, якщо дитина почала брехати?

Прокрастинація у дитини: причини появи та способи ефективної боротьби Прокрастинація сьогодні досить відоме поняття, яке часто використовують у жартівливому тоні. Натомість, якщо ви помітили прояви прокрастинації у дитини – це тривожний сигнал, що вимагає вашої уваги. Прокрастинація – це визначення в психології, що означає схильність особистості до відкладання справ чи вирішення проблем на потім. Фактично людина ухиляється від складних для неї завдань усіма можливими способами.

Коли дитина готова йти до першого класу: поради психолога

10 фраз дитині замість "МИ ТАК ДЛЯ ТЕБЕ СТАРАЄМОСь, А ТИ ТАКА (ИЙ) НЕВДЯЧНА (ИЙ)

10 фраз дитині замість "НЕМА ЧОГО БОЯТИСЯ"

Як прийняти свою неідеальну дитину. Вправа "Полярності".

Відеозаняття для дітей "Як приборкати гнів"

Гра "Знайди 10 відмінностей"

ИГРА "ПОДБЕРИ КАРТИНКУ" Цель: формировать у детей умения устанавливать ассоциативные связи между предметами и явлениями, развивать у детей логическое мышлени

Нейропсихологічні ігри Ігри, які допоможуть дітям розвивати вміння переключатися, і навіть контролювати свої емоції.

Як підготувати дитину до школи та не з’їхати з глузду?

Протидія булінгу (цькуванню)

19 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)» №2657-VIII

Ст. 1734. Булінг (цькування) учасника освітнього процесу

БУЛІНГ – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Відповідальність за вчинення булінгу:

• Булінг (цькування) неповнолітньої чи малолітньої особи – штраф від 850 до 1700 грн. або громадські роботи від 20 до 40 годин.
  • Такі діяння, вчинені повторно протягом року після або групою осіб – штраф від 1700 до 3400 грн. або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
  • Якщо булінг (цькування) вчинить неповнолітній від 14 до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штраф від 850 до 1700 грн. або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
  • Якщо керівник закладу освіти не повідомить органи Національної поліції України про відомі йому випадки цькування серед учнів, до нього буде застосоване покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн. або виправних робіт до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.

Якщо Ваша дитина стала жертвою булінгу?

• Подайте керівнику закладу освіти заяву про випадки булінгу (цькування) щодо Вашої дитини;
  • Поясніть дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (вчителі, керівництво школи, психолог, старші учні, батьки інших дітей, охорона).
  • Якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні закладу освіти не вдається – зверніться в поліцію!

Якщо Ваша дитина агресор?

• Відверто поговоріть з дитиною про те, що відбувається, з’ясуйте мотивацію її поведінки;
  • Поясніть дитині, що за вчинення булінгу (цькування) наступає адміністративна відповідальність;
  • Чітко і наполегливо попросіть дитину припинити таку поведінку; повідомте їй, що будете спостерігати за її поведінкою;
  • Зверніться до  психолога закладу освіти і проконсультуйтеся щодо поведінки своєї дитини під час занять;
  • Дотримуйтесь рекомендацій комісії з розгляду випадків булінгу щодо Вашої дитини

Пам’ятайте, дитина-агресор не зміниться відразу! Це тривалий процес, який потребує витримки і терпіння!

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ:

• Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
  • Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;
  • Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
  • Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
  • Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
  • Національна поліція України 102.

ПЛАН ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

ЗРАЗОК Заяви від батьків дитини (або особи, яка їх замінює), або педагога, який став об’єктом булінгу (цькування) з боку іншої особи

Моя дитина б’ється. Що робити?

Батьки часто скаржаться на те, що їхній малюк б’ється. Таким чином діти раннього віку виражають свої емоції та перевіряють кордони дозволенного. У цей момент важливо, щоби батьки чітко окреслили межі дозволенного та правильно реагували на дитячу агресію.

11:12 18.05.2021